x
sadsad x
asdasd
Cool Halı

Parga Gülen Yüz Desenli Kaymaz Nem Alıcı Dış Mekan Kapı Girişi Halısı Yıkanabilir Kapı Önü Paspası

Ürün Kodu : bg103prkhgy1903
86,00
Seçiniz

40x60

40x75

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • COOL HALI

  PARGA

   

  Taban: PVC
  Kaymaz tabandır
  Dekoratif
  Uzun ömürlü
  Yıkanabilir
  İtalyan menşeili

  ÖLÇÜ

  40x60= 0,24 m2

  40x75= 0,30 m2

   

   

  Farklı Fonksiyonlar ile Hijyen Sağlama
  Kapı önü paspaslarının hoş bir görüntü oluşturmasının yanında temizliğe katkı sağlama gibi önemli bir rolü daha vardır. Dışarıdan gelindiğinde farklı kirlere maruz kalmış ayakkabıların alt kısımlarının kaba temizliği bu paspaslar sayesinde yapılır. Kum, ot, çamur gibi kirler, paspaslar sayesinde ayakkabılardan uzaklaşır. Apartman ve ofis girişlerinde kullanıldıklarında, içeriye kir girişi önlenmiş olur. Antibakteriyel özelliği sayesinde, üzerinde bakteri oluşumuna ve üremesine izin vermez. Sağlam yapısı ile uzun zaman boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Bu paspaslar, soğuk suyla ve çok sert olmayan fırça ile kolayca temizlenebilir ve halı şampuanı ile de yıkanabilir. Elektrik süpürgesi ile süpürülmesinde de bir sakınca yoktur. Farklı bir paspas çeşidi olan nem alıcı paspaslar ile ayakkabılardaki ıslaklık yok edilerek çamurlanma olması ve ayak izi oluşması engellenir. Tabanı PVC malzeme ile kaplandığı için sıvı ile temasta kayma yapmaz. Bu tür paspasların elektrik süpürgesi ile temizlenmesi yeterli gelir. Yapışkanlı paspaslar, sabit kullanım tercih edenler için idealdir. Bunların dışında, özellikle gıda üretimi yapan firmalar gibi hijyenin çok önemli olduğu iş yerlerinde dezenfektanlı ayak paspaslarının kullanımı oldukça önem barındırır. Böyle firmalarda uygulanan kalite yönetim sistemleri ve geçirilen resmi denetimler nedeniyle bir ön koşul olarak bile kullanılması gerekebilir. Bu paspaslar, ayak tabanındaki kaba kiri yok ettikleri gibi ayakkabıları dezenfekte etmek adına mikroorganizmaları öldürürler.
   
  Kapı Önü Paspasları Nasıl Temizlenir?
  Kapı önü paspasını temiz hale getirmenin en yaygın yolları arasında su ve deterjan eşliğinde yıkamak vardır. Silkeleme işleminden sonra büyük toz parçalarını paspasınızdan uzaklaştırmanıza rağmen yapısı gereği içerisinde hapsetmiş olduğu tozlardan tamamen kurtulamayabilirsiniz. Böyle bir durumda yıkama işlemine gerek duyarsınız. Elle yıkama işlemi sırasında ters çevrilen kapı önü paspaslarının arka kısımlarına yapılan müdahale sonrasında içerisindeki tozları kolayca dışarıya bırakır. Makinede yapılan bir yıkama öncesinde ise herhangi bir arızaya sebebiyet vermemek adına paspas silkelenerek büyük tozlardan arındırılmalı sonrasında makineye atılmalıdır. Yıkama işleminde metal içerikli bir kapı önü paspasına sahipseniz diğer elbiselerinize zarar vermeyecek şekilde tek yıkanmalıdır.
   
  Neden Kapı Önü Paspası Almalısınız?
  - Kapı önü paspasları dışarıdan içeriye toz ve çamurun girmesini engeller, zemini temiz tutar.
  - Sizlere zamandan ve hareketten tasarruf sağlayan, kolay yıkanabilir kapı önü paspasları kullanımı itibariyle çok pratiktir.
  - Islak ayakkabılar ile basılan paspasların kolay kuruyabilir olması tekrarlanan kirlenmelerin önüne geçer
  - Zamanla oluşabilecek deformeleri en aza indiren dayanıklı kapı önü paspaslarını uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  - Kapı önü paspas evinizin dış yüzeyine uygun olarak şık bir alan oluşturur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.